Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0