Movies
Ratings
753
LobbyRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
A Bigger SplashRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0