Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
The Loudest VoiceRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0