Movies
Ratings
564
Furious 7Rated ★ 4.5
The Bank JobRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.5
PushRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
ParkerRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0