Titles you rated
The Little MermaidRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ernest & CelestineRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
LavaRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0