Series
Ratings
83
The SpyRated ★ 3.5
Masters of the AirRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
DevsRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Morning ShowRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
The OARated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
The LeftoversRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5