Movies
Ratings
106
EarthRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
StardustRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5