Titles you rated
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
ConvictionRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Standing UpRated ★ 4.0