Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0