Movies
Ratings
350
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0