Series
Ratings
17
ClarenceRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 1.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5