Movies
Ratings
21
BraveRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 0.5
The Shape of WaterRated ★ 0.5
How to Steal a DogRated ★ 0.5
The Big ShortRated ★ 0.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0