Movies
Ratings
613
AmadeusRated ★ 3.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.5
Mauvais SangRated ★ 3.0
DamageRated ★ 3.5
ChocolatRated ★ 3.0
Paris, je t'aimeRated ★ 4.0
Quiz ShowRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
SpiderRated ★ 3.5
The Constant GardenerRated ★ 3.0
In BrugesRated ★ 4.0
The DuchessRated ★ 2.5
Winter's BoneRated ★ 3.0
BanditsRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
Bowling for ColumbineRated ★ 3.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0