Movies
Ratings
39
The Social NetworkRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 5.0
Lovers of the Arctic CircleRated ★ 5.0
Three Colors: BlueRated ★ 5.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Something's Gotta GiveRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 5.0
SidewallsRated ★ 4.0
DelicacyRated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0