Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
VRated ★ 4.0
VRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0