Series
Ratings
49
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0- Macross ZeroRated ★ 4.0
- Macross FRated ★ 4.0
- Macross PlusRated ★ 5.0
Space ForceRated ★ 4.0
The New Adventures of GigantorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0- The Real GhostbustersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Strike BackRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0