Series
Ratings
26
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5