Series
Ratings
20
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5