Movies
Ratings
619
Green BookRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 3.5
The EscapeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The DescendantsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Wild TalesRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0