Movies
Ratings
76
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
You're NextRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0