Titles you rated
ShōgunRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
All or Nothing: Tottenham HotspurRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
GLOWRated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 4.0