Series
Ratings
35
Squad 38Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5- Marco PoloRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0