Titles you rated
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0