Movies
Ratings
1415
SinnersRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Sunday Best: The Untold Story of Ed SullivanRated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
Operation Varsity Blues: The College Admissions ScandalRated ★ 2.0
Murder in MonacoRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 0.5
The BrutalistRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5