Series
Ratings
18
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5