Series
Ratings
35
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0