Movies
Ratings
337
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
The Prince & Me 2: The Royal WeddingRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Jenny, JunoRated ★ 3.0