Movies
Ratings
184
Se7enRated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 2.5- Whispering WaterRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0