Series
Ratings
78
You're My PetRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5- BossRated ★ 4.5
Burn NoticeRated ★ 3.5
Burn NoticeRated ★ 4.0
Burn NoticeRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
BloodRated ★ 2.0
The OriginalsRated ★ 0.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
ChuckRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0