Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 2.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
FluRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0