Movies
Ratings
55
HerRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
TroyRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 1.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0