Movies
Ratings
621
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5