Movies
Ratings
257
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 5.0
The PostRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 4.5