Series
Ratings
494
Brush Up LifeRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 2.0
One Day at a TimeRated ★ 4.0
deleRated ★ 2.0- KakeguruiRated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Kemono JihenRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Ichikei's CrowRated ★ 3.0
DearestRated ★ 4.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.0
My Favorite FlowerRated ★ 4.5
HyenaRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
Spice and WolfRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0