Movies
Ratings
50
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 1.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
9Rated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0