Series
Ratings
28
American Horror Story Season 12Rated ★ 2.0
TempestRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 4.0