Movies
Ratings
497
Miss GrannyRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0