Movies
Ratings
54
MiraiRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0