Series
Ratings
31
First LoveRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.5