Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5