Movies
Ratings
91
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
EternityRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0