Movies
Ratings
379
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0