Movies
Ratings
90- Whispering WaterRated ★ 2.0
RougeRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
AfireRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0