Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HolesRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
The RIPRated ★ 3.0
PrimateRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0