Series
Ratings
26
AdolescenceRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
EveRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 2.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5