Titles you rated
Shark ExorcistRated ★ 0.5
Shin Kamen RiderRated ★ 2.0
Hotspring SharkattackRated ★ 1.5
ScreamRated ★ 4.0
BoarRated ★ 1.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
RangoRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
Lady Snowblood 2: Love Song of VengeanceRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
My Sweet MonsterRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 3.0
Queen of ChessRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 2.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.0