Titles you rated
- Body of LightRated ★ 0.5
The King's WardenRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0- Method ActingRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5