Movies
Ratings
177
AloneRated ★ 3.0
I Saw the TV GlowRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Home for RentRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0