Movies
Ratings
143
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
MercyRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0