Movies
Ratings
200
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 2.0
The UnfairRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5